{lang: 'pl'}

Dotychczas Paweł ‚krzywy’ Krzyworączka działał na własną rękę prowadząc szkolenie odkrywające Tajemnice ebiznesu. Otaczająca nas rzeczywistość nieustannie się jednak zmienia, a szczególnie wtedy gdy pracują nad tym ludzie… Zespół przygotowujący i prowadzący szkolenia powiększył się o dodatkowego trenera – osobę (myślę, że znaną każdemu zajmującemu się ebiznesem w Polsce) Kamila Cebulskiego.

Szkolenie (szczegóły dotyczące samego szkolenia dostępne są o właśnie tutaj) w specjalny sposób polecam wszystkim rozpoczynającym (chcącym, zamierzającym, zastanawiającym się czy, wątpiącym czy dadzą radę, lubiącym uczyć się, chcącym sprostać wyzwaniom itd …) przygodę w ebiznesem. Jest to 2-dniowy cykl na który składać się będą sesje dotykające (między innymi) następujących tematów:

  • dla kogo robić ebiznes,
  • na czym i jak zarabiać,
  • wybór domeny,
  • jak stworzyć i uruchomić prosty serwis www (i nie tylko),
  • dobre pisanie skutecznych ofert,
  • itd

Do wiedzy merytorycznej na pewno zostanie dołożona solidna porcja wiedzy motywacyjnej (dla wątpiących). Generalnie zapowiada się ciekawie tym bardziej po pozytywnych opiniach dotyczących wcześniejszych edycji Tajemnic ebiznesu.

Ciekawe jak wielu wydaje się, że ebiznes to taka prosta rzecz, gdzie nie trzeba nic robić a się robi…i zarabia. No nie jest tak :). Potrzeba wiedzy, determinacji i cierpliwości, pracy … ale to wszystko może przynieść fajne efekty. Czy warto próbować? Ja uważam, że zdecydowanie tak.

Zwrócę uwagę na osobę Kamila Cebulskiego (link do strony o Kamilu Cebulskim), który mówi sam o sobie, że teraz to już pracuje dla przyjemności… (fajnie prawda?). Zachęcam do zapoznania się z jego historią i cennymi dośwadczeniami (przypominam link do szkolenia: łącze).

{lang: 'pl'}