Ebiznes czyli biznes i Internet. Emarketing, esprzedaż, emailing … – obserwacje, pomysły i porady.

Dywagacje i uwagi na temat wykorzystania Internetu w biznesie. Ebiznes – co to jest, jak to robić, jak zarobić, w czym i czym to robić.

Czy potrzebujesz motywacji? Bieganie i czytanie.

Dodano | Kwiecień 8, 2010 | Brak komentarzy

{lang: 'pl'}

Być może jesteś tym szczęśliwcem, który nie potrzebuje motywacji. Być może…
Jestem jednak bliższy przekonania, że tak samo jak ja i wiele innych osób musisz się motywować do działania. W życiu zawodowym szczególnie ważne jest to przy działaniach na własną rękę czyli przy prowadzeniu (rozkręcaniu) własnego biznesu.
Niedawno natknąłem się na link do bardzo fajnego krótkiego filmiku video traktującego o motywacji. Osobą podającą i opisującą swój klucz do ‚sukcesu’ w tym nagraniu jest Will Smith. Nie musisz go lubić, aby zachwycić się tym video – a mam przekonanie, że tak się stanie.
Bieganie i czytanie, running and reading jako klucze do osiągnięcia sukcesu. Dla mnie pozytywnie zaskakujące odkrycie. Polecam, obejrzyj i zastanów się nad swoimi działaniami. Poniżej zamieszczam wspomniany filmik (źródło: youtube.pl):

Kontynuując temat motywacji, chcę polecić Twojej uwadze książkę: ‚Skazany na sukces’, gdzie autor przedstawia pogląd (z którym się zgadzam), że sukces osiągamy nie szczęściem (przypadkiem) lecz naszymi działaniami, naszą pracą.

I dalej bez zmiany tematu zapraszam Cię do odwiedzenia serwisu: emotywator.pl.

I jak Ci się podobał filmik? :)

{lang: 'pl'}

Brak powiązanych wpisów.

Komentarze
  • Najnowsze komentarze